O Nas

MAKSIS sp. z o.o. to firma łącząca działalność architektoniczną i deweloperską. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe w zakresie architektury i aranżacji wnętrz oraz realizację inwestycji na podstawie sporządzonej dokumentacji. Prowadzimy również własną działalność inwestycyjną w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Każdy nasz projekt powstaje indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Klienta. Naszym celem jest tworzenie nowoczesnej architektury oraz funkcjonalnych i nowoczesnych wnętrz. Każde nowe zadanie jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Posiadane przez nas doświadczenie pozwala na kompleksową obsługę inwestycji. Uczestniczymy w każdym etapie procesu inwestycyjnego, poczynając od koncepcji poprzez projekty budowlane i wykonawcze, po nadzór autorski i realizację projektu. Zespół naszej pracowni tworzą projektanci i specjaliści, których łączy wielka pasja do wykonywanej pracy oraz chęć rozwoju i samodoskonalenia. Opierając się na posiadanym doświadczeniu i znajomości światowych trendów w architekturze i budownictwie, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług.

element man

mgr inż. arch. Ireneusz Maksymiuk

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu architektonicznym, zdobyte w renomowanych pracowniach krajowych i zagranicznych. Posiada również uprawnienia projektowe w specjalności architektonicznej bez ograniczeń, z wpisem do Izby Architektów z numerem PD-0332. Specjalizuje się w projektowaniu budynków użyteczności publicznej oraz mieszkaniowej.

element women

inż. arch. wnętrz Anna Maksymiuk

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej o specjalności architektura wnętrz. Obecnie posiada kilkuletnie doświadczenie w szeroko rozumianym projektowaniu architektonicznym, z ukierunkowaniem na projektowanie wnętrz. W swoich projektach stara się konsekwentnie łączyć klasyczną elegancję z nowoczesnym minimalizmem. Szczególny nacisk kładzie na wysoką jakość pracy na każdym etapie oraz rzetelne i sprawne działanie.

Zapraszamy do współpracy