element
Oferta Projektów

Architektura

Jak pracujemy , czyli proces projektowania

Rozpoczęcie budowy to duża inwestycja, wymagająca doświadczenia i współpracy z różnymi specjalistami – zwłaszcza architektem. Efektem Takiej współpracy jest w ostatecznym rozrachunku budynek, który musi być poprzedzony stworzeniem projektu architektonicznego.

Poniżej przedstawiamy proces współpracy Klienta z architektem.

Architektura
01
DORADZTWO INWESTYCYJNE

W pierwszym etapie prac, określamy realne możliwości zabudowy działki. Analizę opieramy na przepisach budowlanych, lokalnych uwarunkowaniach i wymaganiach Inwestora. Na tym etapie sporządzamy wniosek o wydanie warunków zabudowy lub analizujemy zapisy MPZP. Przyjęte założenia konsultujemy z właściwymi gestorami sieci i organami samorządu lokalnego. Efektem prac będzie analiza chłonności działki wraz z podaniem maksymalnych wskaźników PUM lub PUU. Jeżeli jest to możliwe, zaleca się przeprowadzenie analizy, przed zakupem gruntu, co pozwoli na znaczne zmniejszenie ryzyka związanego z planowaną inwestycją.

DORADZTWO INWESTYCYJNE
element
02
PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wielobranżowych projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych. W razie potrzeby jesteśmy w stanie przygotować materiały reklamowe i promocyjne. W ramach projektu prowadzimy nadzór autorski. Jesteśmy w stanie przeprowadzić Inwestora przez wszystkie etapy inwestycji, poczynając od prac projektowych, aż do kompletnej realizacji.

PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE
element
03
PROWADZENIE INWESTYCJI

Szerokie doświadczenie na polu inwestycji komercyjnych, pozwala nam na doradztwo inwestycyjne oraz prowadzenie funkcji inwestora zastępczego. Jeżeli brakuje Państwu wiedzy i doświadczenia w zakresie prowadzenia inwestycji, jesteśmy w stanie przyjąć odpowiedzialność za prawidłowość jej wykonania, w założonych terminach i budżecie. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie na kompleksową realizację inwestycji, w oparciu o sporządzone wcześniej projekty.

PROWADZENIE INWESTYCJI